40 Saat Kullanım Deneyimi Sunan Kulaklık!

40 Saat Kullanım Deneyimi Sunan Kulaklık!

40 Saat Kullanım Deneyimi Sunan Kulaklık!

HDMI Global’den Sınırların Ötesi

HDM Global adlı firma, 40 saate kadar kullanım deneyimi yaşatan yeni kablosuz kulaklık modeli Nokia Essential’i duyurdu. 40 saat kullanım deneyimi sunan bu kulaklık istenildiği zaman kablolu olarak da kullanılabiliyor. Elde edilen verilere göre Nokia Essential, Kasım ayının sonunda dünya genelinde satışa sunulacak. HDM Global şirketi, düzenlediği bir tanıtım da Nokia markalı yeni Essential kablosuz kulaklığını duyurdu. Kulak üstü olarak geliştirilen Essential, ses kalitesi ve pil ömrü sayesinde tüketicilerin ilgi odağı olacak gibi görünüyor. Daha şimdiden tüm dikkatleri üzerine çekmeye başlayan ürün merakla bekleniyor.

Firma tarafından yapılan duyurulara göre uzun kullanım ömrüne sahip olan bu kulaklık modeli 40 milimetrelik dinamik ses sürücüleri donanımına sahip. Bu ses sürücüleri ile tüketicilerine üst seviye bir ses kalitesi ve 40 saate kadar kullanım ömrü vaat ediyor. Tüketicileri mutlu etmek isteyen mühendisler bununla da kalmayarak, kulaklığa ekledikleri 3.5 milimetrelik AUX giriş ile, Essential’in kablolu olarak daha fazla sürelerde kullanılmasına da fırsat tanıyorlar. Ürünün fiyatları ile ilgili henüz net bir açıklama gelmedi. Fakat ucuz olmayacağını söylemek mümkün.

HDM Global şirketi tarafından piyasaya sürülecek olan Nokia Essential kulaklık modeli , Bluetooth 5.0 desteğini de beraberinde getiriyor. Bu da sektörde hâli hazırda kullanılmakta olan birçok cihazda başarılı bir eşleşme ile kullanılacağını açıkça gösteriyor. Bunun yanında Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlarda yer alan,  İos işletim sistemine ve Google Asistan’a sahip cihazlarda bulunan Siri ile de tam uyumlu olarak kullanılabiliyor. Kablosuz kula küstü kulaklık modeli Essential, katlanabilir yapıda sunulacak. Ürün sadece 197 gram ağırlığa sahip. Bu da şirketin tüketicilerine rahat bir kullanım imkânı sunmak istediğini gösteriyor.

Dilerseniz ”2020 Model Toyota Yaris Fiyatı İle Dudak Uçuklattı” Haberimizi de İnceleyebilirsiniz. HABERE GİT!


7 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir