Amazon Türkiye’de Bugün Kampanya Günü!

Amazon Türkiye’de Bugün Kampanya Günü!

Amazon Türkiye’de Bugün Kampanya Günü!

Teknolojik Ürünlerde Büyük Fırsat

Amazon Türkiye’de bugün birçok teknolojik ürün indirime girdi.

Amazon şirketinin Türkiye pazarına geleceği haberi herkesi oldukça sevindirmişti. Ancak Amazon Türkiye reklamı oldukça sönük ve enerjisiz yayınlanmıştı. Daha sonra beklenen ilgiyi göremeyen şirket az da olsa hayal kırıklığına uğramış gibi görünüyordu. Amerika ve Avrupa ülkelerindeki popülerliği Türkiye’de de yakalamaya çalışan Amazon, artık kampanyalara hız kazandırdı. Amazon Türkiye indirim duyurusu yüzleri güldürdü. Bugün Amazon Türkiye’de satışa koyulan 5 indirimli teknolojik ürünü aşağıdaki bölümden inceleyebilirsiniz.

Baseus Encok – W04 Kablosuz Kulaklık – %10

baseus encok w04

  • Eski fiyat: 238,22 TL
  • Şuan ki fiyat: 215 TL

Tam dolumda 350 saat bekleme süresi özelliğine sahip olan Baseus Encok W04 kablosuz kulaklık, suya ve toza karşı oldukça dirençli olarak tasarlanmış bir gövdeye sahip. Eğer kablosuz bir ürün arıyorsanız bu indirimi kaçırmayın deriz. Ürün hakkında ayrıtnılara buradan ulaşabilirisiniz.

Haylou – GT1 Pro Kulak İçi kulaklık – %17

  • Eski fiyat: 144 TL
  • Şuan ki fiyat: 120 TL

Son haftaların en sık tercih edilen kablosuz kulaklık modellerini geliştiren şirket Haylou, GT1 Pro modelinin ücretini piyasadaki diğer başlangıç kulaklarına kadar geriletti. Ürün hakkında ayrıntılara buradan ulaşabilirisiniz.

Jabra Elite – 45h Kablosuz Kulaklık – %24

jabra elite 45h

  • Eski fiyat: 605,15 TL
  • Şuan ki fiyat: 459 TL

Jabra’nın USB Type-C kablosuz kulaklığı, kulak üstü modelleri inceleyenler için gayet ideal bir tutara gerilemiş durumda karşımıza çıkıyor. Mobil uygulaması üzerinden ayrıntılı ekolayzer yönetimi yapabildiğiniz bu modelin sesini kulağınıza özgü şekilde ayarlamanız mümkün. Ürün hakkında ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz. Aynı ücret üzerinden ürünün bej renkli modeline de buradan ulaşabilirsiniz.

Lenovo – G25 Oyun Monitörü – %25 

lenovo monitör

  • Eski fiyat: 1.999 TL
  • Şuan ki fiyat: 1.499 TL

1 ms gecikme hızına sahip olan 1920 x 1080 piksel çözünürlüğe sahip bu harika monitör,  4K gibi bir görün kalitesine sahip olmasa da 400 nit parlaklık sunuyor. Ürün hakkında ayrıntılara buradan ulaşabilirsin.

Intel – i7 İşlemcili HP Dizüstü Bilgisayar – %28 

hp dizüstü bilgisayar

  • Eski fiyat: 9249,74 TL
  • Şuan ki fiyat: 6699 TL

Laptop ücretlerinin giderek arttığını göz önünde bulundurursak, bu kampanyalar aslında bir kaç hafta öncesinin fiyatlarına dönmek anlamına geliyor. Ancak ihtiyacınız acilse, fiyatların daha da yükseleceğini bilmenizi ve bu modele göz atmanızı mutlaka tavsiye ederiz. Ürün hakkında detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz ”VivaVideo Uygulaması Hakkında 27 Milyon Dolarlık İddia!” Haberimizi de İnceleyebilirsiniz. HABERE GİT!


9 Beğen

Yapılan Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir