Amazon’da Playstation 5 Satışları Başladı

Amazon’da Playstation 5 Satışları Başladı

Amazon’da Playstation 5 Satışları Başladı

Saat 18:00’da

Amazon Türkiye bugün Playstation 5’leri satışa sunuyor.

Geçtiğimiz günlerce Amazon Türkiye’nin yeni reklam filmini yayınladığını duyurmuştuk. Eminiz ki bir çoğunuz kanallarda bunu fark etmişsinizdir. Bu reklamdan sonra Amazon Türkiye’ye olan girişlerin sayısı bir hayli artış gösterdi. Gösterilen yoğun ilgi sonrası şirket, oyun severlerin yeni gözdesi olan Playstation 5’leri satışa sunacağını duyurdu.

Sony markasının son teknoloji ürünü olan Playstation 5 dünya çapında büyük yankı uyandırdı. Ünlü e-ticaret şirketi Amazon Türkiye bugün saat 18:00’da ürünleri satışa sunacağını bildirdi. Saatler yaklaştıkça heyecanda doruk noktalarında ilerliyor diyebiliriz. Çünkü büyük bir talep olacağı ön görülüyor.

Yüzlerce kişinin yüklenmesi sonucu stokların bir anda tükenebileceği tahmin ediliyor. Bu yüzden hazır bir şekilde beklemenizi öneriyoruz. Tüm oyun severler bun harika konsola sahip olmak adına Amazon Türkiye platformundan faydalanabilecekler.

Ürünün satışa sunulacağı fiyat hakkında ise net bir bilgi mevcut değil. Oyuncular, her hangi bir sürpriz olmadığı takdirde PlayStation 5’in sadece diskli versiyonuna Amazon Türkiye sitesi üzerinden erişebilecekler. PlayStation 5’in dikkat çekici özelliklere sahip bir konsol olduğu zaten tüm oyun severler tarafından biliniyor. Fakat yine de bu konudan bahsetmek gerekirse; Playstation 5 konsolu ile 4K çözünürlükte 120 Hz oyunlar oynamak mümkün.

AMD Zen 2 gibi sağlam bir işlemciye sahip olan konsol, DDR6 yapıda ve 16 GB RAM özelliği olmasıyla da dikkat çekiyor. PS Plus Collection sistemi ile PlayStation 4 oyunlarının oynanabilmesine fırsat tanıyan konsol, beklentileri fazlasıyla karşılayan yükleme hızıyla da oyun severleri kendine hayran bırakmayı başarıyor. Eğer sizler de bu sıralar PlayStation 5 almayı düşünüyorsanız, Amazon Türkiye iyi bir tercih olabilir.  Hemen Amazon Türkiye’nin PlayStation 5 için özel oluşturduğu sayfayı inceleyebilirsiniz.

Dilerseniz ”Yeni Mercedes Benz S-Serisi Fiyatıyla Dudak Uçuklattı” haberimize de BURADAN ulaşabilirsiniz.


7 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir