Apple Kulaklık Yastığı Dudak Uçuklattı

Apple Kulaklık Yastığı Dudak Uçuklattı

Apple Kulaklık Yastığı Dudak Uçuklattı

Tepki Aldı

Apple’ın yeni kulaklık yastıkları adeta dudak uçuklattı.

Apple şirketinin, geçtiğimiz günlerde tanıtımını yaptığı AirPods Max kulak üstü kulaklığın bir diğer yedek aracı olan kulak yastıkları da ortaya çıktı. Kulaklıkla aynı renk konseptine sahip olan kulak yastıkları da tıpkı AirPods Max gibi oldukça yüksek bir fiyata sahip.

Apple şirketi, yaptığı tanıtımda kulak üstü kulaklığı AirPods Max’in tanıtımını yapmıştı. 15 Aralık tarihinden sonra piyasaya çıkarılacak olan bu kulaklığın Türkiye’deki fiyatı tam olarak 5.599 TL olarak belirtilmişti.

Uzay grisi, gümüş, mavi, yeşil ve pembe renk konseptlerine sahip olan kulaklık, etiket fiyatıyla tüm dikkatleri üstüne çekmiş ve oldukça ses getirmişti. Fakat duyuruda belirtilmeyen ve yine ses getirecek bir husus daha bulunuyor: Oda AirPods Max Kulaklık Yastığı olarak karşımıza çıkmakta. Daha doğrusu bu kulaklık yastığının etiket fiyatı.

Yaklaşık 5.700 TL gibi oldukça yüksek bir ücrete sahip olan kulaklığın kendisi gibi kulaklık yastıkları da Apple şirketinin resmi web internet sitesinde boy gösteriyor. Tabi bununla beraber AirPods Max‘in bu parçasının ücreti de belirlendi. Sonuç olarak sadece kulaklık ücreti değil, kulaklığın yastığı da oldukça yüksek bir ücrete sahip: Fiyat tam olarak 729 TL.

Kulaklıkla aynı renk konseptine sahip olan bu kulaklık yastıkları, güncel haliyle siparişe kapalı olarak görünmekte. Şu an için bu kulaklık yastıklarının alışverişe ne zaman açılacağı da bilinmiyor. AirPods Max modeli kulaklık yastığının Amerika’daki ücreti ise 69 dolar olarak belirtildi. Yani hem 549 dolardan duyurulan kulaklığın kendisinde hem de 69 dolarlık kulaklık yastığında dolara kurban gittiğimizi söyleyebiliriz.

 


8 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir