CD PROJEKT RED Ekibinden Acil Yama!

CD PROJEKT RED Ekibinden Acil Yama!

CD PROJEKT RED Ekibinden Acil Yama!

Hatalar Giderildi

Cyverpunk 2077 oyununda ki hataları gidermek adına yeni bir yama yayınlandı

Dün paylaştığımız haberimizde Cyberpunk 2077 oyununun beklentilerini karşılamadığını ve birçok hata barındırdığını belirtmiştik. CD PROJEKT RED Ekibinden konu hakkında bir açıklama gelmemişti.

Bugün gelen haber ile geliştirici ekip tarafından hataların giderildiği bildirildi. CD PROJEKT RED Ekibi oyunun eksiklerini kapatacak yeni bir yama yayınlandı.

Yüzlerce iade alan oyun bu yamadan sonra nasıl bir performans gösterecek hep beraber göreceğiz. Ekip, bu yama ile de oyun severleri tatmin edemezse tepkiler kaçınılmaz bir şekilde büyüyecektir.

Hotfix 1.05 yaması ile kullanıcıların karşısına çıkan ekip, hem PC hem de konsollara özel geliştirmeler yaptıklarını söyledi. Oyun özellikle PS4 ve Xbox One’da çok kötü bir performansa sahip. Yamadan sonra gelen geri bildirimler ise merakle bekleniyor.

CD PROJEKT RED’in Cyberpunk 2077 için yayınladığı Hotfix 1.05 yaması, beklendiği gibi pek çok hatanın giderildiği ve iyileştirmelerin yapıldığı bir yama oldu.  Oyunda giderilen bazı önemli eksiklikler şu şekilde oldu:

  • Görevlerde yaşanan/görülen çeşitli sorunlar giderildi.
  • Siper alan NPC’lerin tepki sürelerinde iyileştirmeler yapıldı.
  • HDR’a biraz daha sıcaklık eklendi.
  • Oyunun kararlılığını artıran ve çökmesini önleyen geliştirmeler yapıldı.

Yapılan çalışmalara baktığımızda birçok sorunun üstesinden geldiğini görmekteyiz. Fakat kullanıcılardan gelen tepkiler çok daha fazlasını kapsıyor.

Yani daha birçok soruna müdahale edilmesi gerekiyor. SONY şirketinin olaya el atması ile geliştirici ekip hemen acil bir yama yayınlasa da oyunu kusursuz bir hale getirme için yeterli olmayacaktır diyebiliriz.

Yayınlanan yamadan sonra ise Cyberpunk 2077 oyunu tekrar Playstore’daki yerini aldı. Sizlerde oyun hakkındaki deneyimlerinizi yorum olarak bizlerle paylaşabilirsiniz.


7 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir