Chrome’da Kullanabileceğiniz En İyi Seo Eklentisi

Chrome’da Kullanabileceğiniz En İyi Seo Eklentisi

Chrome’da Kullanabileceğiniz En İyi Seo Eklentisi

Etkinleştirmeniz Yeterli

SEOquake eklentisi ile SEO analizlerinizi çok daha pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Son yılların popüler mesleği haline gelen SEO hizmetleri web siteleri için büyük bir öneme sahiptir. Arama motorları olan Google, Yandex ve Bing gibi sistemlerde öne çıkabilmeniz için gerekli olan en önemli işlem SEO’dur. Artık arama motoru optimizasyonları üzerine yerli ve yabancı olarak hizmet veren birçok şirket mevcut. Türkiye pazarında da kendine yer bulan bu iş kolu yoğun ilgi ile karşı karşıya kalıyor. Sizlere bu konuda faydalanabilmeniz için güçlü bir eklentiyi tanıtacağız.

Bu eklenti ile tüm web sitelerinin sayfa sayfa analizlerini yapabilecek, anahtar kelimelerini, etiketlerini, aranma hacmini ve kullanıcı kitlesini öğrenebileceksiniz. Üstelik tüm bu değerli bilgileri ücretsiz bir şekilde edinebileceksiniz. Bu harika eklentimizin adı ”SEOQuake”dir. Bu eklentiyi Google Chrome web tarayıcınızda rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Birçok değerli bilgiye tek bir tıklama ile erişim sağlayabiliyorsunuz.

Başlıca Özellikleri

  • Rakip analizi
  • Anahtar kelime analizi
  • Etiket analizi
  • Description analizi
  • Başlıklar
  • Site otoritesi
  • Sorgulamalar

Eklentiyi indirmek için BURAYA tıklayabilirsiniz.

600.000’den fazla kullanıcıya sahip olan SEOquake eklentisi puanlamalarda da neredeyse tam not almış diyebiliriz. Eklentini resmi sitesi ise https://www.seoquake.com olarak yer almaktadır. Eklentiyi indirip etkinleştirdikten sonra tarayıcınızın sağ üst bölümünde rahatlıkla görebilirsiniz.

Araştırmak ve analizini çıkartmak istediğiniz sitelere erişim sağladıktan sonra eklentiyi çalıştırarak birçok veriye ulaşabilirsiniz. Bu eklenti sadece bireysel kullanıcılar tarafından değil, kurumsal kullanıcılar tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Sahip olduğu özelliklerin bir çoğu diğer programlarda ücretli olarak sunuluyor.

SEOquake hemen hemen tüm fonksiyonlarını ücretsiz olarak sunduğu için yoğun ilgi odağı haline geldi diyebiliriz. Web siteleriniz ve bloglarınız için verimli bir SEO çalışması yapmak, kendinizi geliştirmek ve ön saflarda yer almak istiyorsanız bu eklentiyi kullanmanızı mutlaka tavsiye ederiz.

Dilerseniz ”2020’de Steam’de Yer Alan En Popüler Oyunlar” haberimize de BURADAN ulaşabilirsiniz.


6 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir