Elon Musk Dogecoin’le İlgili Bir Tweet Paylaştı Olanlar Oldu

Elon Musk Dogecoin’le İlgili Bir Tweet Paylaştı Olanlar Oldu

Elon Musk Dogecoin’le İlgili Bir Tweet Paylaştı Olanlar Oldu

Ünlü iş adamı Elon Musk birkaç gün önce Twitter kullanmayı bıraktığını açıklamıştı. Ancak Musk’ın yokluğu fazla sürmedi. Önceki paylaşımları ile piyasaları manipüle ettiği söylenen Musk, bugün bir bomba daha patlattı. Ünlü kripto para birimi Dogecoin hakkında paylaşımlar yapan Musk, kripto camiasını adeta karıştırdı. Her paylaştığı markaya rekorlar kırdıran iş adamı, Dogecoin’e de % 50 değer kazandırdı. Bir tweet ile piyasaları alt üst eden ünlü isim son zamanlarda en çok tartışılanlardan biri oldu.

Birkaç gün önce bir paylaşım yaparak Twitter platformunu bir süre kullanmayacağını belirtmişti. Sabahın erken saatlerinde SpaceX’in paylaşımlarını retweetledi ve daha sonra da görüşlerini paylaştı. Musk, Dogecoin hakkında daha öncede paylaşımlar yapmıştı. Saat 11:30 Dogecoin hakkında paylaşımlar yapan Musk, coinin değerini adeta uçurdu diyebiliriz.

SpaceX ve Reslanın CEO’su olan Elon Musk’ın paylaşımları, kripto para tutkunlarının çok sevdiği “to the moon” ifadesini anlatan bir görüntü ile güne başladı. Bunun hemen sonrasında sadece “Dogecoin” yazan Elon Musk, bu ünlü altcoinin sadece 30 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yaklaşık yüzde 35 oranında değerlenmesini sağlamış oldu. Sadece bununla da sınırlı kalmayan milyarder, paylaştığı bir görüntüyle de Dogecoin’e verdiği desteği net bir şekilde göstermiş oldu.

Ünlü iş adamının Dogecoin’i pumplama çabası bu kadarla da sınırlı değil. Dogecoin’in birçok insan için oluşturulmuş bir kripto para olduğunu dile getiren Elon Musk, bu kripto para birimini satın almak için “Gigachad” olmaya gerek bulunmadığını belirtti. Paylaşımlarına sürekli devam eden Elon Musk, ortalığı karıştırmak konusunda fazlasıyla kararlıymış gibi görünüyor. Musk, Twitter’ı bıraktığını söylemeden hemen önce hesabında bir değişiklik yapmış, Hakkında kısmına Bitcoin yazmıştı. Fakat bugünkü paylaşımlardan önce bu yazı kaldırıldı.

Dilerseniz ”Tik Tok’da Kaçakçılık Şebekesinin Reklamı Verildi!” haberimize de BURADAN ulaşabilirsiniz


3 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir