Enes Batur Ölümden Döndü!

Enes Batur Ölümden Döndü!

Enes Batur Ölümden Döndü!

Trafik Kazası Geçirdi

Ünlü sosyal medya fenomeni Enes Batur ve kız arkadaşı geçirdiği kaza sonrası büyük panik yaşadı.

Ünlü Youtube fenomeni Enes Batur İstanbul Etiler’de trafik kazası geçirdi. Popüler Youtuber’ın kaza anında yanında sevgilisi Ecenaz Üçer’in de olduğu belirtildi. İkili kazanın ardından büyük panik yaşadı.

Görgü tanıklarından bilgilere göre Enes Batur, Etiler istikametinde hareket halindeyken başka bir araca çarptı. Olay yerinden çekilen görüntülerde, orta refüjde bulunan ağaca da çarpıldığı görülmekte. Chevrolet marka lüks otomobilini kullandığı esnada direksiyon hakimiyetini kaybeden youtuber, önünde bulunan araca çarpıp olduğu yerde ters döndü. Lüks aracın kaza sonrası son hali ise, kazanın şiddetini anlatmaya yetiyor. Lüks Chevrolet, tabiri caizse hurda olmuş bir halde görünüyor.

Ünlü youtuber Enes Batur trafik kazası ilgili henüz herhangi bir açıklama yapmadı. Ancak görgü şahitlerinden alınan bilgilere göre Batur ve sevgilisi, gerçekleşen trafik kazasının ardından büyük panik yaşadı. Ek olarak fenomenin sevgilisi olan Ecenaz Üçer’in de kaza anında araçta bulunduğu belirtildi. Enes Batur’un kazayı gerçekleştirdiği lüks Chevrolet Camaro SS’in güncel piyasa değeri ise tam 1 milyon 350 bin TL değerinde. Gerçekleşen trafik kazasının ardından Enes Batur’un 1 milyon 350 bin TL değerindeki lüks spor aracı da kullanılamaz hale geldi. Enes Batur yapılan ilk müdahalenin ardından kontrol için hastaneye götürüldü.

Kazanın sebebine dair henüz net bir açıklama yapılmazken, Enes Batur ve sevgilisi Ecenaz Üçer’in kazayı yara almadan atlattığı bildirildi. Kaydedilen kaza görüntülerinde ise çarpışmanın şiddeti çok daha net görülüyor. Ölümden döndüğü belirtilen ünlü fenomen kontrol için hastaneye kaldırılırken, hurdaya çıkan lüks araç çekici ile alındı. Ünlü youtuber’ın sevenleri de kazayı öğrendikten sonra büyük üzüntü yaşadı. Sosyal medya da gündem olan trafik kazası sonrası Enes Batur’un yakın arkadaşları da büyük panik yaşadı. Batur ve sevgilisinin sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.

Dilerseniz ”Ebeveynler İçin Kitap Tavsiyeleri” Haberimizi de İnceleyebilirsiniz. HABERE GİT!

 


11 Beğen

Yapılan Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir