Exxen Platformu Kullanıma Açıldı!

Exxen Platformu Kullanıma Açıldı!

Exxen Platformu Kullanıma Açıldı!

İlgi Büyük!

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen platformu kullanıma açıldı

Son haftalarda büyük yankı uyandıran Exxen platformu sonunda kullanıma açıldı. Exxen.com adresi üzerinden hizmet veren platform birçok ünlüyü de içinde barındırıyor. Ayrıca aylık ve yıllık abonelik fiyatları da birçok kullanıcı tarafından uygun bulunuyor. Youtube’da ”Konuşanlar” kanalı ile büyük ilgi Toplayan Hasan Can Kaya’da Exxen’e transfer oldu.

Hasan Can Exxen platformuna geçtikten sonra Youtube’da ki tüm videolarını kaldırdı. Bunun yanında binlerce abone kaybettiği de kaydedildi. Fakat aynı isimle Acun Ilıcalı’nın platformunda hizmet vermeye devam edecek.

Platformda Bulunan Yapımlar

Siteye giriş yaptıktan sonra yediden yetmişe birçok kesimin ilgisini çekebilecek yapımların olduğunu göreceksiniz. Bu yapımların başlıcaları şunlardır:

  • Konuşanlar
  • Şeref Bey
  • Tolgshow
  • Vahşi Şeyler
  • Yetiş Zeynep
  • Gibi
  • Zeynep Bastık ve Konukları

Ayrıca Acun Ilıcalı dün akşam yayınlanan ”O Ses Türkiye” programında ünlü sanatçı Hadise’yi de projeye dahil edeceğinin sinyallerini verdi.

Üyelik Ücretleri

Exxen platformunda şuan 2 adet abonelik paketi bulunuyor. Diğer sitelere oranla çok daha uygun olduğunu söylemek mümkün. Ayrıca 7 gün ücretsiz bir şekilde kullanabileceğinizi de belirtmek istiyoruz. Platform da sunulan paketler reklamlı ve reklamsız olmak üzere iki şekilde sunuluyor. Bunlar;

  • Reklam var – Aylık 9,90 TL 

– HD içerikler

– 5 Adet aile profili

– Çocuk profili

– Tüm Exxen içeriklerine erişim

– Telefon ve tabletlerden izleme özelliği

  • Reklam yok – Aylık 19,90 TL

– Tüm Exxen paketi özellikleri

– Reklamsız indir – izle özelliği

Yukarı da belirttiğimiz paketleri dilerseniz senelik olarak da alabiliyorsunuz. Video platformları arasında ses getiren Exxen projesi tüm beklentileri fazlasıyla karşılayacak gibi görünüyor. Sizlerde kayıt olup 7 gün ücretsiz bir şekilde deneyebilirsiniz. Yapılan açıklamalara göre yapımların sayısı ilerleyen zamanlarda artış gösterecek. Platform daha şimdiden on binlerce üyeye ulaştı diyebiliriz.

Dilerseniz ”iOS’da Gereksiz Dosyalar Nasıl Silinir?” haberimize de BURADAN ulaşabilirsiniz.


7 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir