Exxen’de Teknik Hataların Ardı Arkası Gelmiyor

Exxen’de Teknik Hataların Ardı Arkası Gelmiyor

Exxen’de Teknik Hataların Ardı Arkası Gelmiyor

Hatalar Büyük!

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen platformunun 900 milyon TL’lik dev bir bütçe ile kurulduğu belirtilmişti. Geçtiğimiz günlerde hizmete açılan platform, oldukça fazla ilgi gördü ve yüksek abone sayılarına ulaştı. İçerisinde birçok ünlü Youtuber, oyuncu ve şarkıcının bulunduğu Exxen, başarılı yapımlar ile izleyicilerin karşısına çıktı.

Exxen platformu her ne kadar büyük ilgi görse de son 2 gündür teknik hatalardan kurtulamıyor. İlk önce baş gösteren konsol loglarında ki ”Asdasd” kaydının bulunmasının ardından şimdi de kullanıcı sözleşmesinde yer alan bağlantıların ”BlueTv” ye yönlendirildiği tespit edildi. Büyük bütçeli ve profesyonel bir platforma göre oldukça dikkatsizce yapılmış bu hatalar birçok kullanıcının gözünden kaçmadı.

Exxen teknik hataları 2 gündür birçok blogda, forumda ve sözlükte tartışma konusu oldu. Kimileri bu hataları görmezden gelirken kimisi de oldukça fazla ciddiye aldı. Ancak sonuç olarak saptanan bu hatalar kullanıcıları maddi ve manevi yönden hiç bir şekilde olumsuz olarak etkileyebilecek nitelikte değil.

Bir oyun, uygulama ya da web sitesi yeni yayınlandığında bazı hatalar ya da teknik sorunlar ortaya çıkması gayet doğaldır. Fakat Exxen’de ortaya çıkan hatalar, kullanıcı deneyimi ile ortaya çıkan teknik sorunlardan ziyade dikkatsizlikten dolayı gözden kaçmış hatalar gibi görünüyor.

Yeni açılan her platform, bütçesi ve ekibi her ne olursa olsun mutlaka içerisinde bazı hataları ve gözden kaçan noktaları barındırır. Bu sebeple en doğru yaklaşım tespit edilen Exxen hatalarını normal karşılamak olacaktır. Bizlere bu konuda yerli projelerden biri olan Exxen’i desteklemek düşüyor.

Bir Twitter kullanıcısının paylaştığı video da Exxen’e abone olmak için onaylamanın şart olduğu Exxen Kullanıcı Sözleşmesi’ndeki bazı exxen.com bağlantıları, kullanıcıları direkt olarak BluTV web sitesine yönlendiriyor. Evet, Exxen’in en önemli rakiplerinden olan BluTV Yapılan son araştırmalara göre Exxen’in bahsi geçen hatayı düzelttiğine belirtmek istiyoruz.

Dilerseniz ”LG, CES 2021’de Yeni OLED Oyuncu Monitörünü Sergileyecek” haberimize de BURADAN ulaşabilirsiniz.


6 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir