Fossil, Yeni Model Hybrid Smartwatch HR Mini Saati Tanıttı

Fossil, Yeni Model Hybrid Smartwatch HR Mini Saati Tanıttı

Fossil, Yeni Model Hybrid Smartwatch HR Mini Saati Tanıttı

Yüksek Donanım

Köklü saat firmalarından Fossil yeni akıllı saat modeli olan Hybrid Smartwatch HR Mini’i tanıttı

Köklü saat firması Fossil, yeni model duyurusunu yaptı. “Hybrid Smartwatch HR Mini” kullanıma hazır! Klasik bir akıllı saatin sahip olduğu tüm fonksiyonları içinde bulunduran Hybrid Smartwatch HR Mini, ilgi çekici ve şık tasarımı ile de kadınların bir numaralı tercihi haline gelebilir.

En popüler saat üreticilerinden olan Fossil markasının ürettiği akıllı saat modelinde 38 mm ekran boyutu seçeneği bulunuyor. Şirket saati “Hybrid Smartwatch HR Mini” olarak isimlendiriyor. 5 farklı renk seçeneği ile her göze hitap eden saat, özellikle de ilgi çekici tasarımıyla bayanların gözdesi olacak gibi görünüyor.

Hybrid Smartwatch HR Mini, klasik akıllı saatlerden çok daha fazla fonksiyonel diyebiliriz. Örnek verecek olursak; Always on Display, uyku ve aktivite kontrolü, farklı egzersiz modları, kalp atış kontrolü, bildirim seçenekleri ve müzik yönetimi gibi birçok özellik, Hybrid Smartwatch HR Mini modelinde bulunuyor.  Bunlara ek olarak hava durumu bilgisi , kişisel egzersiz planları ve yakılan kalori oranı gibi ayrıntılarla da dikkat çekiyor.

Fossil markasının yeni akıllı saati, 3 ATM su basıncına karşı güçlü olacak şekilde geliştirildi. Bunun yanında bu akıllı saatte hızlı şarj etme avantajı da var. Buradan yola çıkacak olursak tüketiciler, Hybrid Smartwatch HR Mini’yi sadece 40 dakikada, yüzde 80 oranda kolayca şarj edebiliyorlar. Akıllı saatin çelikten oluşan kasası Hybrid Smartwatch HR Mini’yi daha dikkat çekici bir hale getiriyor. Tüketiciler, bu akıllı saat modeline 12 mm’lik kadranlar ekleyip, kıyafet kombinlerini diledikleri gibi tamamlayabilirler.

Dilerseniz ”PowerPoint’e Alternatif 3 Program” Haberimizi de İnceleyebilirsiniz. HABERE GİT!


11 Beğen

Yapılan Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir