Fotoğraflarda Çözünürlük Nasıl Arttırılır?

Fotoğraflarda Çözünürlük Nasıl Arttırılır?

Fotoğraflarda Çözünürlük Nasıl Arttırılır?

Kaliteyi Arttırın!

Çözünürlüğü düşük fotoğraflarınızın kalitesini nasıl arttırabileceğinizi öğrenmek ister misiniz?

Telefonumuzdan aldığımız bir ekran görüntüsü, çektiğimiz bir fotoğraf ya da tabletimiz ile yakaladığımız bir manzara resmi beklediğimizden daha düşük bir çözünürlükte de çıkabilir. Bunun bir çok nedeni olabilir. Cihazımızın performans kapasitesi, çekim esnasında cihazda gerçekleşen titreşim ve netlik sorunu bunlardan bazılarıdır.

Çözünürlüğü düşük fotoğraflarımızın kalitesini arttırabileceğimiz bazı alternatifler bulunuyor. Bu alternatifleri web siteler ya da yazılımlar aracılığı ile yapabilmektesiniz. Let’s Enhance yazılımı da bu konuda size muhteşem çözümler üreten bir platform olarak karşımıza çıkıyor

Yukarıda bulunan temsili resimde, kalitesiz görüntü dikkat çekiyor. Fakat sonraki resimlerde bu düşük çözünürlüğün yerini ince ayrıntılar alıyor. Bu sistem sitenin ara yüzüne bağlı olarak oldukça kolaylaştırılmış durumda. Sadece seçtiğiniz resimlerinizi ilgili sayfaya sürükleyerek bırakmanız yeterli olacaktır. Ardından işlemi başlatıp 2-3 dakika beklemeniz yeterli.

Sonuç olarak platformun filtre versiyonunda resmin çözünürlüğü oldukça fazla artıyor. Örneğin; orijinal resmin boyutu 48.2 Kb iken filtreden geçirdikten sonra elde edilen boyut 4.4 MB olabiliyor. Magic, Boring filtrelerinden sonra Anti-jpg olarak bilinen bir filtre daha var fakat bu filtre sadece resmin türünü PNG’ye çeviriyor.

Let’s Enhance adındaki bu platformu deneyimlemek ve kalitesi düşük resimlerinizi kaliteli bir hale dönüştürmek için şuraya tıklamanız yeterlidir. Sizlerde çözünürlük arttırma işlemleriniz için bu Let’s Enhance’i deneyebilirsiniz. Kullanımı oldukça basit olan bu yazılım ile sürükle-bırak tekniği ile 3-4 dakika içinde resimleriniz birer şahesere dönüşebilir.

Dilerseniz ”Amazon Türkiye’de Bugün Kampanya Günü!” Haberimizi de İnceleyebilirsiniz. HABERE GİT!


9 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir