Freelancerlar İçin Yerli ve Yabancı Platformlar

Freelancerlar İçin Yerli ve Yabancı Platformlar

Freelancerlar İçin Yerli ve Yabancı Platformlar

Türkiye’de hizmet veren yerli ve yabancı freelancer siteleri ile birçok kullanıcı kazanç sağlamak istiyor. En sık tercih edilen platformlarda genellikle ödemelerin Dolar ve Euro vb. yabancı para birimleri ile yapılmasından dolayı yabancı siteler olarak karşımıza çıkıyor. Ancak bunun yanında yerli sitelerin müşteri memnuniyeti açısından birçok avantajı mevcut. Eğer yabancı dil bilginize gerçekten güveniyorsanız yurt dışı kaynaklı freelancer siteleri ile çalışmak akıllıca olacaktır. Bu saye de çok daha yüksek kazanç sağlayabilir ve farklı işlerde deneyim kazanabilirsiniz. Aşağıda sıraladığımız yerli ve yabancı freelancer siteleri dünya çapında en çok tercih edilenler olarak biliniyor.

Özellikle pandemi döneminde dijital hizmetlere olan ilgi bir hayli arttı. Buda internetin 3 kat daha fazla kullanılmasına neden oldu. Birçok insan internetten çalışmayı daha cazip bulduğu için freelancer olmak için kolları sıvadı. Bu konuda da tabi ki devreye freelancer platformları giriyor. Bu platformlarla önemli tecrübeler kazanabilir ve müşteri ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. Ancak freelancerlığın disiplin, özveri, sabır ve cesaret gerektirdiğinide unutmamanız gerekiyor.

Popüler Yabancı Freelancer Siteleri

– Fiverr
– Toptal
– Upwork
– Simply Hired
– PeoplePerHour
– The Creative Group
– Crowded
– Aquent
– 99Designs

Popüler Freelancer Platformları

– Wmaraci – Komisyon Yok
– R10.net – Komisyon Yok
– Bionluk.com – Komisyon Var
– Uzmankirala.com – Komisyon Var
– Sadeceon.com – Komisyon Var
– Sanalisci.com – Komisyon Var
– Projekurdu.com – Komisyon Var

Yukarıda listelediğimiz yerli ve yabancı freelancer siteleri ülke çapında en yüksek popülariteye sahip sitelerdir. Gayet basit bir şekilde ilanlarınızı hazırlayabilir ve kazançlarınızı kısa bir zaman içerisinde çekebilirsiniz. Bunun için yapacağınız tek şey 1 dakika içinde kayıt olmak, profilinizi hatasız bir şekilde doldurmak, banka hesaplarınızı girmek ve ilan yayınlamak. Youtube’da platformlara ait detaylı incelemelere ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz ”Deepweb’de Hangi Kişisel Bilgiler Satılıyor?” haberimize de BURADAN ulaşabilirsiniz


4 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir