GTA 6 Yakın Zamanda Duyurulacak Mı?

GTA 6 Yakın Zamanda Duyurulacak Mı?

GTA 6 Yakın Zamanda Duyurulacak Mı?

Rockstar Games’in efsane oyunu GTA serisi senelerdir popülerliğini koruyor. Serinin son çıkan oyunu GTA 5 2013 senesinde kullanıcıların beğenisine sunulmuştu. Hala popülerliğini koruyan ve milyonlarca bilgisayarda kendine yer bulan oyunun 6. serisi ise merakla bekleniyor. GTA 6 hakkında hemen hemen her ay bir çıkış tarihi iddiası ortaya atılıyor. Ancak Rockstar Games yetkililerinden konu hakkında her hangi bir açıklama gelmedi.

GTA serisinin hayranları, yeni oyunun bu senenin NFL Super Bowl mücadelesinde duyurulmasını bekliyor. Bu iddia 2020 senesinde de çıkmış ancak oyun severler hayal kırıklığı yaşamıştı. Bu yıl da pek umutlanmamak gerekiyor diyebiliriz. Geçen sene ortaya atılan iddialar, finalin Miami’de yapılması, afişlerde Vice City kapağında kullanıldığı gibi bir yazı fontu tercih edilmesi, The Weekend’in sahneye çıkması gibi nedenlere dayanıyordu.

Bu sene ise NFL Super Bowl, Florida’da Tampa’da yapılacak. Durum böyle olunca iddia edildiği gibi oyun ile etkinliğin yapılacağı yeri bağdaştırmak oldukça zor. Ancak ortaya atılan iddialar ve yapılan tartışmalar GTA serisine ne kadar büyük ilgi olduğunu açıkça gösteriyor. Rockstar Games ekibi oyunun geliştirme aşamasında olduğunu belirtmişti. Yine de çıkış tarihi hakkında net bir açıklama gelmedi. Şirketin yeni politikası nedeni ile çalışanları fazla mesaiye tutmayacağı da bilinen bir gerçek.

GTA 5 gibi devasa grafiklere ve özelliklere sahip bir oyunu göz önünde bulundurursak, GTA 6’nın da uzun zaman alacağını söyleyebiliriz. Bunun yanında GTA 5 serisi oldukça başarılı bir şekilde ilerlerken şirketin GTA 6 serisinde acele etmesine de gerek yok. Özetle çıkış tarihi için oyun severlerin biraz daha beklemesi gerekiyor. Ancak oyun hakkında çarpıcı bir bilgi var. GTA 6’nın tam sürüm halinde değil bölüm bölüm yayınlanacağı bildirildi. Oyun geliştirildikçe diğer bölümlerin yayınlanacağı ve tamamlanacağı söylendi.

Dilerseniz ”Instagram Shadowban Nasıl Kaldırılır?” haberimize de BURADAN ulaşabilirsiniz


6 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir