Hakkımızda

Teknolojiye senelerini vermiş biri olarak tamamen ücretsiz ve kalıcı bilgilerle sanal bir teknoloji ansiklopedisi oluşturma hayalime ilk adımı atmış bulunmaktayım.

2000′ li yılların başında ilk bilgisayarımın alınması ile bilişim dünyasına ilk adımımı atmış oldum. Tabi ki kullanıcı olarak başladığım bu sektör benim için ilerleyen zamanlarda iş olarak şekillenmeye başladı, bir insan işini sevmiyor ise yapamaz bu yüzdendir bende sevdiğim işi yapmak üzere tamamen bilişim alanına doğru hedeflerimi sürdürdüm. 20 yıldan beri bilgisayar, telefon vb. tüm teknolojik ürünlerle iç içeyim, genellikle yazılım üzerine çalışmak daha hoşuma gidiyor bunun yanı sıra sunucu yönetimi, güvenlik, ağ ve sistem yönetimi gibi konularda bilgi birikimim mevcut ayrıca yaptığım çalışmalarla sürekli kendimi güncellemekteyim.

Şuan için özel sektör de bir fabrikanın bilgi işlem yöneticiliği görevini sürdürmekteyim, bu platform da senelerdir hayalini kurduğum bilgi birikimlerimi paylaşacağım bir proje olarak devam edecek. Hedefim, sitenin ilerleyen zaman da bilgi kirliliği olmadan tamamen özgün ve sonuca odaklı bir şekilde büyüyerek internetteki yerini alması.

Eğer bu web sitesinden bir bilgi edinmiş ve faydalanmış iseniz ne mutlu bana..

Saygı ve sevgilerimle..

Hasan YILMAZ

E-Posta : info@teknoloyi.com

14 Beğen