Honor, Akıllı Bileklik Band 6’yı Tanıttı

Honor, Akıllı Bileklik Band 6’yı Tanıttı

Honor, Akıllı Bileklik Band 6’yı Tanıttı

Honor Durmak Bilmiyor

Honor markası bugün yeni laptop modeli olan MagicBook Pro 2021’i tanıtmıştı. Ürün tanıtımlarına tam gaz devam eden şirket şimdi de yeni akıllı bilekliği olan Band 6’yı tanıttı. CES 2021 fuarında duyurulan akıllı bileklik, önceki modellere göre daha büyük bir ekrana sahip. Özellikler bakımından da olda etkileyici geliştirmeler yapılmış diyebiliriz..

Akıllı bileklik Honor Band 6, 1.47 inç büyüklüğünde karşımıza çıkmaktadır. Band 6 dikdörtgen bir ekrana sahip. AMOLED yapıda bulunan bu dokunmatik ekran, akıllı bilekliğin telefondan bağımsız bir şekilde yönetilebilmesini sağlıyor. Önceki serilerde olduğu gibi Band 6’da da çoklu antrenman fonksiyonları sunan HONOR geliştiricileri, bu şekilde spor yapan kullanıcıların yaşamını kolaylaştıracak gibi görünüyor.

HONOR şirketinin yeni gözdesi Band 6‘nın en önemli özelliklerinden bir tanesi de, içerisinde bulunan dahili kalp atışı ölçüm sistemi. TruSeen 4.0 olarak adlandırılan yeni nesil kalp atış sensörü, kişilerin verilerini daha doğru bir şekilde sunuyor. Bunun yanında Band 6 akıllı bileklikte kandaki oksijen seviyesi de ölçülebiliyor. 5 ATM su basıncına kadar dayanıklı olan bu akıllı bileklik 50 metre derinliğe kadar sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Tüketiciler Band 6’yı 14 gün boyunca kesintisiz bir şekilde kullanabilecekler.

HONOR markası, 2021 model en yeni akıllı bilekliğinin fiyatına ilişkin henüz resmi bir açıklama da bulunmadı. Fakat HONOR Band 5, ilk çıktığı zamanlarda 27 dolar gibi uygun bir ücret ile kullanıcıların hizmetine sunulmuştu. HONOR Band 6‘nın da bu fiyatlandırma politikasına yakın olacağını düşünürsek, ürünün fiyatının 30-35 dolar arasında olabileceğini söylemek mümkün. Ürünün ne zaman piyasaya çıkacağı , ilerleyen zamanlarda belli olacak.

Honır şirketi genellikle son teknoloji akıllı cihazları uygun fiyat ile sunmasıyla bilinmektedir. Bu yüzden fiyat konusunda endişelenmeye gerek yok diyebiliriz. Şirketin ücret bilgilerini yakın zamanda paylaşacağı düşünülüyor.

Dilerseniz ”Telegram ve Signal İndirme Rekoru Kırdı” haberimize de BURADAN ulaşabilirsiniz


2 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir