Instagram’da İşletme Hesabı Nasıl Açılır?

Instagram’da İşletme Hesabı Nasıl Açılır?

Instagram’da İşletme Hesabı Nasıl Açılır?

Dünya da en çok kullanılan uygulamalardan biri şüphesiz Instagram olarak karşımıza çıkıyor. Instagram platformu standart kullanıcılara olduğu kadar profesyonel kullanıcılara da çeşitli avantajlar sunuyor. Instagram işletme hesabı nasıl açılır? Sorusunu kavradıktan sonra bireysel ya da işletmeniz için çok daha profesyonel imkanlara sahip olacaksınız.

Mark Zuckerberg’in sahibi olduğu Instagram dünyanın dört bir yanından milyonlarca kullanıcıya sahiptir. Bu devasa kitleye erişebilmek ve kimlerin sizi fark ettiğini daha net görmek için Instagram uygulamasında rahatlıkla işletme hesabı açabilirsiniz. Bu saye de çok daha profesyonel bir deneyim yaşamış olacaksınız. Üstelik Instagram’da işletme hesabı açmak için her hangi bir ücret ödemenize de gerek yok.

Şimdi Instagram işletme hesabı nasıl açılır? Hep beraber bir göz atalım. Dünyanın en çok kullanılan uygulamalarından biri olan Instagram’da işletme hesabı açmak; takipçilerinize çok daha verimli bir şekilde erişebilmeniz, kimlerin sizinle ilgilendiğini görmeniz ve paylaşımlarınızın detaylı istatistiklerinizi en doğru şekilde izleyebilmeniz için geliştirilmiş bir sistemdir. Kendi adınıza ya da geliştirmekte olduğunuz bir marka adına işletme hesabı açabilirsiniz.

Ek olarak açtığınız bu işletme hesaplarını dilediğiniz zaman tekrar bireysel hesaba çevirebiliyorsunuz. Instagram bu konuda oldukça hoş görülü diyebiliriz. Her hangi bir ücret ödemeden, her hangi bir program kullanmadan ve denemelerden geçmeden rahatlıkla işletme hesabı açabiliyorsunuz. Bu hesaplar özellikle prestij açısından büyük öneme sahip.

Instagram işletme hesabı nasıl açılır?

  • Adım 1: Instagram mobil uygulamasını açın ve kendinize bir hesap oluşturun ya da hesap bilgilerinizle giriş yapın.
  • Adım 2: Profil sayfanıza girin ve Ayarlar sayfasını açın.
  • Adım 3: Hesap sayfanızı açın.
  • Adım 4: Profesyonel Hesaba Geçiş Yap seçeneğine basın.
  • Adım 5: İşletmeniz ile ilgili ayrıntıları belirleyin.

Dilerseniz ”Son Yıllarda Mobil Oyunlara Olan İlgi Neden Arttı?” haberimize de BURADAN ulaşabilirsiniz.


6 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir