Microsft Edge’den Çok Konuşulacak Eklenti Geldi!

Microsft Edge’den Çok Konuşulacak Eklenti Geldi!

Microsft Edge’den Çok Konuşulacak Eklenti Geldi!

Tek Tıklama İle Hazır!

Microsoft Edge platformu tüm indirimleri tek bir tıklama ile inceleyip alışveriş yapabileceğiniz eklentiyi duyurdu.

Microsoft, Edge paltformu kullanıcıları için harika bir özelliğin duyurusunu yaptı. Edge kullanıcıları için alışveriş deneyimini üst seviyelere çıkaracak bu yeni eklenti ile, aranan tüm ürünlerdeki indirim kuponlarını rahatça bulabileceklerini bildirdi. Ayrıca bu kuponlar, tek bir tıklama ile sisteme kaydedilerek, ürünlerde indirim yapılmasını da sağlanıyor.

ABD’li teknoloji devi Microsoft, 2020 senesinin başlarında kullanıma sunulan Chromium alt yapılı Edge platformu için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Yaklaşık 30 gün önce alışveriş platformlarındaki ücretlerin karşılaştırılmasına yarayan yeni bir eklenti ile karşımıza çıkan Edge, bu sefer de indirim kuponlarına kolayca erişilmesine yarayan muhteşem bir eklentiye kavuştu. Habere sevinen milyonlarca Edge kullanıcısı bu eklenti ile, yaklaşan indirim zamanlarında tüm indirimlerin sahibi olacak.

Microsoft Edge bu harika özellik ile uzun çalışmalar sonunda rakip şirketleri korkutmayı başardı. Alışveriş keyfini maksimuma çıkaran bu sistem sayesinde kolayca indirimlerden haberdar olup alışveriş yapabileceksiniz. Microsoft, kullanıcılara daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için adres kısmına yeni bir buton ekledi.

Bu butona tıklayan bir kullanıcı, araştırdığı ürünün diğer firmalardaki ücretini görebilecek. Buna ek olarak Edge’in yeni indirim kuponu eklentisi de bu buton sayesinde kullanılabilecek. Edge platformu, eğer o site ya da ürün için sunulmakta olan bir indirim kodu bulabilirse, bu kupon direkt olarak Edge kullanıcısına verilip, ekstra indirim imkanı sağlanacak.

Dilerseniz ”Fossil, Yeni Model Hybrid Smartwatch HR Mini Saati Tanıttı” Haberimizi de İnceleyebilirsiniz. HABERE GİT!


9 Beğen

Yapılan Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir