Migros İndirim Günlerinde iphone 11’de Yer Alıyor

Migros İndirim Günlerinde iphone 11’de Yer Alıyor

Migros İndirim Günlerinde iphone 11’de Yer Alıyor

Yoğun Talep

Migros indirim günlerinde iphon 11 model telefonu da satışa sunacağını duyurdu.

Türkiye’nin en ünlü market zincirlerinden biri olan Migros, geçtiğimiz yıl yaptığı gibi bu sene de cuma günü indirimleri kapsamında iPhone 11 akıllı telefonları satışa sunacak. Geçtiğimiz yıl iPhone 11 indirimleri ile tüm dikkatleri üzerine çeken Migros, aynı indirimleri bu sene de yapma kararı aldı. Fakat bu sefer Migros tarafından cihazın resmi satış fiyatı belirtilmedi.

Ücretin belirtilmemesinin en büyük nedeni de izdiham oluşmasını engellemek olarak belirtiliyor. Bildiğiniz gibi geçen yıl Migros kampanyaları kapsamında iphone haberi gelir gelmez tüm migros mağazalarında yoğun bir talep olmuştu. Kepenklerin altından sürünerek girmeye çalışanlar, koşarken birbirlerini ezenler, atlayanlar ve zıplayanlar kameralara yansımıştı.

Migros Twitter Duyurusu

Şirket bu sene ise gerekli tedbirleri almak için ürünün satış fiyatı belirtilmedi.  2019 senesinde Migros telefonu 5.999 TL’den satışa çıkarmıştı ve o sene Apple’ın belirlediği resmi fiyatı 7.299 TL olarak belirtilmişti. Aradan geçen süreden sonra Apple şirketinin resmi web sitesinde iPhone 11’in satış fiyatı 7.999 TL olarak kayıtlara geçti. Geçtiğimiz haftalarda ise yeni iPhone 12 akıllı telefonların 9.999 TL’lik başlangıç fiyatları bildirildmişti.

Sadece 5M Migros marketlerde geçerli olacak bu kampanyanın nasıl ilgi göreceğini ise tahmin etmek oldukça zor. Çünkü Migros şirketi resmi fiyatı henüz açıklamış değil. Ancak sosyal medyada dönen söylentilere göre iPhone 11, geçtiğimiz yılın indirimli fiyatından çok daha yüksek bir ücretle satışa çıkacak.

Ürün, Apple sevenleri tarafından merakla beklenirken indirim günleri de iple çekiliyor. Migros market cuma indirimleri ile iphone 11 telefonlara ve daha birçok farklı ürüne de indirimli fiyatlardan sahip olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için Migros Türkiye resmi twitter adresini takip edebilirsiniz.

Dilerseniz ”Gigabyte, Bir İlki Başardı!” Haberimizi de İnceleyebilirsiniz. HABERE GİT!


9 Beğen

Yapılan Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir