Motorola 3 Kablosuz Kulaklığını Duyurdu!

Motorola 3 Kablosuz Kulaklığını Duyurdu!

Motorola 3 Kablosuz Kulaklığını Duyurdu!

En Uygun Fiyat

Verve Buds 100, Neckband Verve Rap 105 ve Verve Loop 105 olarak adlandırılan üç kablosuz kulaklık modeli ile tüketicilerin karşısına çıktı.

Çalkantılı ticari faaliyetleri sonrasında son yaptığı açıklamada yeni akıllı telefonlarını duyuran Motorola şirketi, 3 yeni kablosuz kulaklık modelleriyle meraklılarının karşısına çıktı. Üç modelle büyük yankı uyandıran şirket en uygun fiyat vurgusu ile tüketicilerin kalbini çalacak gibi görünüyor. Motorola’nın bu yeni kablosuz kulaklıkları, Verve Buds 100, Verve Loop 105 ve Neckband Verve Rap 105 modeli olarak adlandırılıyor. Özellikle Motorola Verve Buds 100 modeli, ekonomik açıdan oldukça uygun fiyatlı bir ürün olsa da sahip olduğu özelliklerle şaşırtıcı nitelikte diyebiliriz. 14 saate gibi ciddi bir kullanım imkanı sunan model, güçlü bass performansının yanında özel gürültü filtresi özelliği sayesinde de müzik keyfini doruklarda yaşatabilir. Motorola’nın yaptığı açıklamalara göre bu kablosuz kulaklık, kristal netliğinde bir görüşme imkanı sağlıyor. Ayrıca tüketiciler, bu kablosuz kulaklığı Amazon Alexa, Google Asistan ve Siri ile tam uyumlu olarak kullanabilecek.

Genel Özellikler

Motorola kablosuz kulaklık, kutulu bir yapıda bulunurken Neckband Verve Rap 105 modeli ve Verve Loop 105 modeli, boyun bandı şeklinde bir tasarıma sahip olarak karşımıza çıkıyor. Verve Loop 105 modelinin sporcular için tasarlandığını söyleyen Motorola şirketi, bu modellerin birbirine yapışmasını sağlayan bir yapıda tasarlandığını belirtiyor. Kulakların sahip olduğu IPX5sertifikası, su ve toza karşı dayanıklı bir yapı sağlarken tüketiciler, bu kulaklığı 8 saate kadar kesintisiz olarak kullanabiliyor. Tıpkı Verve Buds 100 modelinde olduğu gibi Verve Loop 105 modeli de sesli asistanlarla tam uyumlu olarak çalışabiliyor. Verve Rap 105 modeline baktığımızda, Verve Loop 105’in gelişmiş bir sürümü olduğunu görüyoruz. Şirket yetkilileri, bu kulaklıkların yüksek kalite sunmasının sebebi olarak 15 mm’lik sürücüleri gösteriyor. 8 saate kadar kesintisiz kullanım imkanı sunan bu kablosuz kulaklığın ayrıca sesli asistan desteği de bulunmaktadır. Ek olarak bu üründe de IPX5 sertifikası yer alıyor.

Diler seniz ”Google Glass’ın Başarısızlık Hikayesi” Haberimizi de İnceleyebilirsiniz. HABERE GİT!


8 Beğen

Yapılan Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir