Motorola Moto G Stylus 2021’in İlgi Çekici Özellikleri Ortaya Çıktı

Motorola Moto G Stylus 2021’in İlgi Çekici Özellikleri Ortaya Çıktı

Motorola Moto G Stylus 2021’in İlgi Çekici Özellikleri Ortaya Çıktı

İlgi Çekici Özellikler

Köklü teknoloji şirketlerinden biri olan Motorola yaklaşık 1 sene önce akıllı telefonu Moto G Stylus’u tanıtmıştı. Emsallerine göre performans olarak biraz yetersiz kalsa da yine de iyi satışlar çıkardır. Şirket 2021 yılında yeni modeli olan Moto G Stylus 2021’i piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu telefon hakkında ki detaylar ise göz alıcı diyebiliriz.

Yeni çıkacak olan Moto G Stylus 2021 bu sene LG Stylo 7 5G’nin en büyük rakibi olacak. Telefon hakkında bazı detaylar daha önce de sızdırılmıştı. Fakat Moto G Stylus 2021 ‘in özellikleri ve tasarımı Voice üzerinde paylaşıldı. Steve Hemmerstoffer’in yaptığı paylaşım daha önce aktarılan bilgiler ile neredeyse aynıydı.

Öncelikle Moto G Stylus 2021’in tasarımından başlayacak olursak Motorola Moto G Stylus 2021, geçtiğimiz yıl ki modelden çok daha farklı bir tasarım ile tüketicilerin beğenisine sunulacak. Telefonun kamera kurulumu bilinenin aksine dikey şekilde değil, kare şeklinde karşımıza çıkacak. Telefonun ekranında ise gözle görülür bir değişiklik söz konusu olmayacak.

Yabancı kaynaklardan aktarılan bilgilere göre Moto G Stylus 2021’in kare şeklindeki kamera sisteminde 48 MP’lik bir ana kamera, 8 MP’lik ultra geniş açılı bir kamera, 5 MP makro kamera ve 2 MP’lik derinlik sensörü oalcak. Ön tarafta ekranın sol üst alanında yer alacak kameraysa 16 MP çözünürlüğünde sunulacak.

Daha önce ki zamanlarda Evan Blass tarafından aktarılan bilgilere göre telefonun ekranı geçtiğimiz yıl ki modele göre ufak farklılıklara sahip olacak. Telefon, 6,4 inçlik ekranın yerine 6,8 inçlik bir ekranla piyasaya çıkacak. Bu geniş ekran 1.080 x 2.400 piksel çözünürlüğe sahip olacak. Ekranın kaç Hz tazeleme hızını destekleyeceği hakkında ise henüz net bir bilgi yok.

Moto G Stylus 2021’in donanım kısmına değinecek olursak bu akıllı telefon, Snapdragon 675 işlemciye sahip. Geçtiğimiz yıl ile aynı olacak şekilde 4 GB RAM kullanılıyor ve telefon, 128 GB depolama alanıyla birlikte gelecek. Batarya konusunda ise 4.000 mAh’lik rahat bir gün geçirmenizi sağlayacak uzun ömürlü bir sistem diyebiliriz. Moto G Stylus 2021 ilgi çekici özellikler ile donatılmış demek mümkün.


3 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir