Nokia Yeni Kablosuz Kulaklık Modeli Power Earbuds Lite’ı Duyurdu

Nokia Yeni Kablosuz Kulaklık Modeli Power Earbuds Lite’ı Duyurdu

Nokia Yeni Kablosuz Kulaklık Modeli Power Earbuds Lite’ı Duyurdu

Uzun süredir sessizliğini koruyan Nokia, yeni bir bomba daha patlattı. Şirket, yeni kablosuz kulaklığı “Power Earbuds Lite”ı duyurdu. Bu kulaklığın önemli bir özelliği bulunuyor. O da şarj süresi. Power Earbuds Lite kablosuz kulaklık tam şarj ile 35 saat kullanım imkanı sağlıyor. Ancak ürünün ülkemize gelip gelmeyeceği hakkında net bir bilgi bulunmuyor.

Finlandiya merkezli köklü teknoloji şirketi Nokia, bir etkinlik düzenledi ve bu etkinlikte “Power Earbuds Lite” olarak adlandırdığı yeni kablosuz kulaklık modelini duyurdu. Fiyat bakımından da uygun sayılabilecek nitelikte olan kulaklık, tasarım açısından tartışmalı olsa da teknik özellikler bakımından oldukça tatmin edici diyebiliriz.

Nokia şirketi tarafından yapılan açıklamalara göre yeni kablosuz kulaklık modelleri, teknik olarak 6 mm’lik grafen sürücülere sahip. Bunun yanında Power Earbuds Lite, özel tasarım kulaklık başlıklarına sahip. Ürünün ayrıca uzun süreli kullanıldığında  acı ve rahatsızlık hissini ortadan kaldıracağı ifade ediliyor. Cebinizde rahatlıkla taşıyabileceğiniz bir kutuya sahip olan bu kablosuz kulaklıklar, siyah, beyaz ve mavi renkler ile satılıyor. Üç farklı renk seçeneği ile satılan ürün şimdiden büyük beğeni toplamayı başardı.

Ünlü şirketin yeni kablosuz kulaklık modeli Power Earbuds Lite, IPX7 sertifikasına sahip. Bu sertifika ürünün suya karşı dayanıklı olduğunun bir kanıtı. Şarj kutusunda 600 mAh kapasiteye sahip bir bataryaya olan Nokia Power Earbuds Lite, kesintisiz bir şekilde 5 saate kadar, kutuyla beraber de 35 saate kadar kullanım fırsatı sunuyor. Tüketiciler, USB Type-C girişi ile şarj ilen kablosuz kulaklık modelinin kontrolünü, kulaklıklarda ki dokunmaya duyarlı bölümler ile sağlıyorlar. Ürünün Türkiye’de ne zaman satışa sunulacağı hakkında ise şirketten bir açıklama bekleniyor.

Dilerseniz ”Whatsapp Çoklu Cihaz Desteği İçin ‘Çıkış Yap’ Butonu Getirdi” haberimize de BURADAN ulaşabilirsiniz.


6 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir