Realme, Yeni Akıllı Saatlerini ve Kulaklıklarını Tanıttı

Realme, Yeni Akıllı Saatlerini ve Kulaklıklarını Tanıttı

Realme, Yeni Akıllı Saatlerini ve Kulaklıklarını Tanıttı

İki Yeni Model

Realme ilgi çekici tasarımları ile tüketicilerin karşısına çıktı.

Artık akıllı cihazlar hayatımızın vazgeçilmez bir parçası oldu. Hemen hemen herkes de akıllı saat, kablosuz kulaklık, telefon ya da tablet mevcut. Hal böyle olunca sektörde ki rekabet de sürekli olarak artış gösteriyor. Teknoloji markaları ve ürün çeşitleri fazla olunca tüketiciler de en avantajlı ve ilgi çekici modelleri tercih ediyor.

Ünlü teknoloji markası Realme yakın zamanda yaptığı tanıtım etkinliği ile giyilebilir teknoloji ürünlerini tanıttı. Bu ürünler içerisinde Watch S Master Edition, Watch S Pro ve Buds Air Pro Master Edition ürünleri yer alıyor. Biraz geçmişe dönecek olursa şirket kısa süre önce Watch S modelini zaten tanıtmıştı. Benzer bir şekilde Buds Air Pro da daha önce tanıtılan bir üründü. “Master Edition” sürümleri, bu iki ürüne özel tasarım varyantları kazandırıyor.

Tanıtılan ürünler arasında bulunanRealme Watch S Pro, 1,39 inç büyüklüğünde 454×454 piksel çözünürlükte AMOLED bir ekran ile geliyor. Ürün pek çok açıdan klasik Watch S modeline benziyor olsa da daha iyi bir ekran deneyimi sunacak gibi görünüyor. Watch S Pro modeli, kullanıcılara 100’den fazla ekran ara yüzü sunarken; telefonun uygulamasından kendi ara yüzünüzü yüklemenize de izin verilmektedir.

SUS316L paslanmaz çelik gövdeye sahip olan Watch S Pro, Realme’nin en sağlam ürünlerinden biri olarak gösteriliyor. Ürün yeşil, mavi, kahverengi ve siyah şeklinde dört farklı renk çeşidine sahip. Özelliklerine bakacak olursak kalp atış hızı, uyku gibi takip ve kandaki oksijen değeri gibi harika özelliklere sahip olan bu akıllı saatte 15 farklı spor modu mevcut. Realme şirketinin yaptığı açıklamalarına göre Watch S Pro modelinin, tüketicilere tek şarjla iki hafta kullanım fırsatı sunuyor.

Dilerseniz ”Türk Yapımı RPG Oyunu ‘Animal Rescuer’ Artık Steam’de” haberimize de BURADAN ulaşabilirsiniz.


5 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir