Rockstar Games GTA 6

Rockstar Games GTA 6

Rockstar Games GTA 6

Hikaye Modu Olacak

Merakla beklenen oyun hakkında yetkililerden açıklama geldi.

GTA 5’den sonra gelecek olan yeni seri oyun severler tarafından merakla bekleniyor. Yıllardır kullanıcıların gönlünde taht kuran Rockstar Games GTA 6 hakkında bir takım açıklamalarda bulundu.

Milyonlarca kişinin ilgi odağı olan oyunda tek oyunculu hikaye modunun olup olmayacağı tartışma konusu olmuştu. Oyun severler hikaye modunun olmayacağından korkuyorlardı.

Rockstar games yetkilileri konuya açıklık getirdi. Birçok oyun severe göre bu korku fazlasıyla yersizdi. Rockstar Games, bugüne kadar piyasaya sürdüğü tüm oyunlarda hikaye moduna yer vermişti.

Her ne kadar durum böyle olsa da şirketin değişiklik yapacağı düşünülüyordu. Rockstar games yetkilileri GTA VI hakkında ufak bir ipucu verdi.

Oyunun yetkilileri yaptıkları açıklama da tek oyunculu GTA serisinin hiç bir yere gitmeyeceğini açıkladı. Hatta ikili ve tek oyunculu modun devam edeceğini söylerken GTA Online’ın da gelişmeye devam edeceğini ifade etti.

Bildiğiniz üzere GTA Online, geçtiğimiz haftalarda tek başınıza soygun görevlerini yapabileceğiniz bir güncelleme almıştı. Yetkililer, işte bu güncelleme gibi yeniliklerin Online tarafına daha fazla eklenmesini istediklerini belirtti.

Yani GTA Online, tek başınıza rahatlıkla görevler yapabileceğiniz bir mecra haline dönüşecek. Bu durum, oyun severlerin korktuğu gibi GTA’da tek oyunculu hikâye modunun kaldırılacağına dair işaret olmayacak.

GTA oyunu, tasarım sorumlusu Butchard’ın sözlerini aktarmak gerekirse hikâye moduna kesinlikle devam edilecek. Bu açıklamalar oyun severlere GTA VI’nın yine bir hikâyeyle çıkış yapacağını fakat çok daha büyük bir çevrimiçi online oyun deneyimine sahip olacağını göstermektedir.


10 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir