Samsung Galaxy Buds Pro’nun Siyah Konsepti Çıktı!

Samsung Galaxy Buds Pro’nun Siyah Konsepti Çıktı!

Samsung Galaxy Buds Pro’nun Siyah Konsepti Çıktı!

Serinin Diğer Üyesi

Teknoloji devleri son zamanlarda tamamen kablosuz olan kulaklıklar üzerine yoğunlaştı. Güney Koreli teknoloji lideri Samsung da bunlardan bir tanesi. Samsung, Galaxy Buds ismini verdiği yeni model tamamen kablosuz olan kulaklıklarını duyurmuş ve ardından da yeni, hatta daha gelişmiş sürümlerini de satışa sunmuştu.

Buds serisinin bir sonraki üyesi ise Samsung Galaxy Buds Pro olarak karşımıza çıkacak. Bu özel kulaklıkların tasarımına dair görsellerde daha önce iki farklı renk seçeneği karşımıza çıkmıştı. Bun renkler menekşe rengi ve gümüş rengi olarak bulunuyordu. Şimdi de siyah tasarım karşımıza çıktı.

Tamamen kablosuz olarak tasarlanan kulaklıkların kutusu daha önceki sürümlere göre çok da farklı olmayacak. Buds Pro’nun kutusu da kare görünüme yakın bir tasarıma sahip olacak. Kullanıcıların beklentileri kutunun 500 mAh bataryaya sahip olacağına dair gerçekleşiyor. Yani bir önceki tasarımın 270 mAh’lik batarya gücünü neredeyse iki katına çıkarmış olacak.

Yapılan açıklamalara göre yeni Samsung Galaxy Buds Pro modelleri, 14 Ocak’ta Galaxy S21 akıllı telefon cihazları ile birlikte tanıtılacak. Kulaklıkların bir sonraki Samsung Unpacked duyurusunda telefonlarla eşleştirilmesi de bekleniyor.

Menekşe renginde olan kablosuz kulaklıkların görselleri daha önce de bu sektörden bilgiler aktaran Evan Blass aracılığı ile belirtilmişti. Orijinal Buds kulaklıklardan bu güne kadar kutuda bulunan Sound by AKG etiketinin de bu kutuda da yer alacağını görmekteyiz.

Diğer bir açıdan bakacak olursak yeni kablosuz kulaklıkla birlikte Buds+‘ın gözden düşeceğini düşünmek de pek mantıklı olmaz. Bu kulaklıkların üretimi ve satışı da devam ediyor fakat daha düşük bir fiyattan alıcı bulacaklar. Bunun yanı sıra farklı tasarımı yeni kablosuz kulaklığın Buds Live’ınla doğrudan rekabet içinde olmayacağını göstermekte.


9 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir