Samsung Tweet Atarken iPhone Kullandı

Samsung Tweet Atarken iPhone Kullandı

Samsung Tweet Atarken iPhone Kullandı

Alay Konusu Oldu

Samsung’un Amerika hesabından iphone ile bir paylaşım yapıldı. Bu da Apple kullanıcılarının dalga geçmesine nede oldu. Samsung’un yaptığı paylaşım bu akşam düzenleneceği Galaxy Unpacked etkinliği ile ilgiliydi. Fakat bu paylaşımın iphone ile yapıldığı kullanıcıların gözünden kaçmadı.
Teknoloji devi Samsung bugün akşam saatlerinde yapacağı “Galaxy Unpacked” etkinliği ile 2021 model Galaxy S21’i tanıtacak. Galaxy S21 hakkında birçok özellik ortaya çıkmıştı. Ancak etkinlikte bilinmeyen detaylarda görülebilir. Şirket etkinlik öncesi yaptığı paylaşım ile adeta rakibine malzeme verdi diyebiliriz.
Güney Kore’li şirket Amerika hesabından dün gece paylaşım yaptı. Bu paylaşımda amaç tüketicilere heyecanlı bir haber vermekti. Bura da takipçilerin nasıl yenilikler beklediği soruluyordu. Her şey normal giderken bahsi geçen paylaşımı yapan hesap yöneticisi, inanılmaz bir hata yaptı. Çünkü atılan tweetin altında, “Twitter for iPhone” yazıyordu.

Hesap yöneticisi, o paylaşımı bir iPhone ile yapmıştı

 

Samsung Twitter paylaşımı

Atılan tweetin altında ”Twitter for iPhone” yazıyor oluşu, bahsi geçen hesap yöneticisinin bir iPhone kullandığını ve paylaşımı da o iPhone telefon aracılığıyla yaptığını gösteriyordu. Bu durum normal şartlarda çok da mühim bir şey değil aslında. Dünya çapında insanların büyük bir bölümü iphone ve samsung kullanıyor. Ancak bunları şirketler yapınca ne yazık ki böyle alay konusu olabiliyorlar.

Özellikle de teknoloji devleri arasında çok sıkı bir rekabet var. Bu rekabet, şirketlerden ziyade kullanıcıları arasında gerçekleşiyor. Bu bağlamda sıkı Samsung markası hayranları Apple’a, sıkı Apple hayranları da Samsung şirketine kin güdebiliyor. İşte bu paylaşım Apple kullanıcıları için ‘uğraşacakları’ bir konu olurken Samsung hayranlarını da oldukça kızdırdı. Durumu fark eden şirket yetkilileri, paylaşımı hemen kaldırdılar.

Dilerseniz ”Helallik Alan Uygulama ”HelalApp”” haberimize de BURADAN ulaşabilirsiniz


7 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir