SD Kartta Silinen Dosyalar Nasıl Geri Getirilir?

SD Kartta Silinen Dosyalar Nasıl Geri Getirilir?

SD Kartta Silinen Dosyalar Nasıl Geri Getirilir?

SD kartların içinde bulunan dosyaları zaman zaman yanlışlıkla silebiliyoruz. Farklı problemler nedeni ile de silme işlemi yapabiliyoruz. SD kar için kurtarma işlemi yapıp silinen dosyalara tekrar ulaşmanız mümkün. SD kartlarınızda sildiğiniz dosyaları geri getirmek için uygulamanız gerekenleri adım adım anlattık.

Pek çok bilgisayar ve laptopta harici depolama için SD kart kullanımı yaygın bir şekilde devam ediyor. Fakat her harici depolama sisteminde olduğu gibi SD kartlarda da dış etkenlere bağlı problemler nedeniyle dosyalar silinebiliyor ya da kullanıcı yanlışlıkla bu dosyaları silebiliyor. SD kart kurtarma işlemi yapmak için silinen dosyaları geri almak tabi ki mümkün ancak bu işlemin her zaman başarılı olamayacağını ya da tüm dosyalar geri getirilebileceğinin garantisi olmadığını bilmeniz gerekiyor.

Şimdi SD kartlarınızda silinen dosyaları geri getirmek için yapmanız gerekenlere değinelim. SD kart kurtarma işlemi için destek alabileceğiniz bazı programlar var. Çok yüksek boyutlu dosya kurtarma işlemleri için ücretli hizmetler sunulsa da, daha düşük boyutlu dosyalar da Disk Drill SD kart kurtarma programını kullanabilirsiniz. Kesin sonuç ve garantili bir işlem olmasa da yine de deneyip olabildiğince çok dosya kurtarma şansınız var.

SD kart kurtarma işlemleri:

Adım 1: Buradan Disk Drill SD kart kurtarma yazılımını bilgisayarınıza indirin,
Adım 2: Size en uygun SD kart kurtarma yöntemini seçin,
Adım 3: Kayıp veri tarama işlemini başlatın,
Adım 4: Kurtarmak istediğiniz dosyaları seçin,
Adım 5: Kurtardığınız dosyaları farklı bir klasöre kaydedin,

Dilerseniz ”GTA 6 Yakın Zamanda Duyurulacak Mı?” haberimize de BURADAN ulaşabilirsiniz


4 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir