Spotify Bekleyenlerin Yüzünü Güldürdü

Spotify Bekleyenlerin Yüzünü Güldürdü

Spotify Bekleyenlerin Yüzünü Güldürdü

Uzun Süredir Bekleniyordu

Spotify müzik platformu uzun süredir beklenen özelliğin sisteme ekleneceğini duyurdu.

Spotify müzik dinleme platformu Youtube kadar olmasa da ciddi bir kullanıcı kitlesine sahip. Özellikle müzik severlerin vazgeçilmez uygulaması olarak sektörde yer alıyor. Ancak son zamanlarda müzik ve video sektöründe rekabetin oldukça arttığı da gözlerden kaçmıyor. Bu durumda yanında ekstra yenilikleri ve güncellemeleri getiriyor.

Spotify’a gelen bu yeni güncelleme ile birlikte kullanıcılar, akıllı telefonlarına indirdikleri birçok müziği doğrudan Spotify platformu üzerinden dinleyebilecek. Devasa kütüphanesi, müzik keşif ayrıntıları ve sevenlerine sunduğu ücretsiz kullanım ile dünyanın en popüler müzik dinleme faaliyetlerinden biri olan Spotify, birçok yeni güncelleme üzerinde çalışmaya devam ediyor.

Bu bağlamda müzik severlere birçok yeni detay sunan ünlü müzik devi, şimdiyse yerel müzik çalma sistemlerini test ediyor. Daha sonra da anlaşılabileceği gibi bu özellikle birlikte Spotify kullanan kişiler, akıllı telefonlarına indirdikleri müzikleri Spotify sisteminden rahatça çalabilecek. Bu iddiaların kaynağı ise, tersine mühendislik uzmanı Jane Manchun Wong‘un sosyal medya sitesi Twitter üzerinden paylaştığı bir ekran görüntüsünden gelmektedir.

Bu bahsi geçen ekran görüntüsünde, Spotify platformunun yerel olarak depolanan ses sistemlerini Android kitaplıklarında göstermesine izin veren bir araç bulunuyor. Bu da kullanıcıların akıllı telefonlarında kayıtlı olan dosyaları Spotify sistemi içinden oynatabileceğiniz anlamını taşıyor.

Spotify şirketi, bu özellikle tüm kullanıcılar tarafından daha şimdiden takdir almayı başardı. Müzik sektöründe rekabetin artması ile özel sistemler üreten markalar her zaman bir adım önde yer almaya devam ediyor. Spotify müzik platformu da bunlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkmakta diyebiliriz.


8 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir