Tam Ekranlı HONOR Band 6 Tanıtıldı

Tam Ekranlı HONOR Band 6 Tanıtıldı

Tam Ekranlı HONOR Band 6 Tanıtıldı

2 Varyant, 3 Renk Seçeneği!

Huawei’in yan şirketi olan Honor, Band 6‘yı Çıkardı. Spor bileklik tarzında piyasaya sürülen ürün, 3 farklı renk seçeneği ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Çinli şirket Honor’ın çıkardığı spor bileklik tam ekran paneliyle dünyada çapında bu özelliğe sahip ilk spor bilekliği olma özelliğine sahip. HONOR Band 6 bilekliğin 2 farklı çeşidi bulunuyor. Bu çeşitlerin bir tanesinde NFC desteği bulunmazken diğer çeşitte NFC desteği yer alıyor. Honor Band 6 önceki sürümlere göre çok daha farklı bir tasarıma sahip. Ürün, HONOR Watch ES’in mini sürümü gibi karşımıza çıkıyor.

Teknik Özellikler

HONOR Band 6‘nın detaylarına değinecek olursak, 194 x 368 piksel çözünürlüğe sahip ve 1,47 inçlik AMOLED bir ekranı bulunuyor diyebiliriz. Bileklik, tıpkı akıllı cihazlarda olduğu gibi hareket navigasyonu kullanması nedeniyle fonksiyonlu bir klavyeye sahip değil. Fakat bilekliğin ekranının sağ kısmında ekranı açmak için kullanabileceğiniz kırmızı bir düğme bulunuyor. HONOR’un yeni spor bilekliği Band 6’nın üç farklı renk seçeneği bulunuyor. Bun renkler; Meteorite Black, Coral Powder ve Seagull Grey olarak karşımıza çıkıyor.

Fakat bu renk seçenekleri sadece Band 6’nın kayışında bulunuyor ve siyahın gövdesi tüm renk seçeneklerinde yine siyah olarak geliyor. Bileklikte Bluetooth 5.0 özelliği, jiroskop, akselometre, optik kalp atış hızı sensörü ve 180 mAh batarya yer alıyor. Bunun yanında 5 ATM’ye kadar suya karşı dayanıklı bir yapı ve manyetik şarj cihazıyla şarj etme özelliklerine sahip. Ürün özellikle suya karşı olan dayanaklılığı ile ilgi odağı olmayı başardı.

Daha Bitmedi!

HONOR Band 6’nın özellikleri bunlar ile sınırlı değil. Ek olarak üründe 10 spor modu, kandaki oksijen seviyesini takip etme, TruSeen 4.0 24 saat kalp atış hızı takip etme, uyku takibi, adet döngüsü ve en heyecanlı kısmı olan 14 güne kadar batarya ömrü sunuyor. Saatin NFC destekli çeşidir temassız ödeme ve sesli asistanı da desteklemekte. Bileklikle ilgili en çok merak edilen nokta olan fiyat kısmına gelecek olursak; HONOR Band 6 spor bileklik, 249 yuan yani vergisiz 315 TL’lik bir fiyat etiketine sahipken bilekliğin NFC destekli çeşidi 289 yuan yani 365 TL’lik bir fiyata sahip. Band 6 spor bilekliğin uluslararası pazarda ne zaman satışa çıkacağı hakkında henüz açıklama gelmedi.

Huawei, uluslar arası pazarda her geçen gün özellikle Amerikan şirketlerini sollamaya devam ediyor. Alt kuruluşu olan Honor’la akıllı band sektöründe ilkleri yaşatarak, en çok tercih edilen markalardan biri oluyor. Akıllı cihazların öncü ismi olarak piyasada boy gösteren HONOR Band 6‘nın ne zaman satışa çıkacağı konusunda kısa sürede açıklama yapması bekleniyor.

Diler seniz ”Tesla, Tam Otonom Sürüş Özelliğinin Fiyatında Artışa Gitti” Haberimizi de İnceleyebilirsiniz. HABERE GİT!

 


9 Beğen

Yapılan Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir