Türk Yapımı RPG Oyunu ‘Animal Rescuer’ Artık Steam’de

Türk Yapımı RPG Oyunu ‘Animal Rescuer’ Artık Steam’de

Türk Yapımı RPG Oyunu ‘Animal Rescuer’ Artık Steam’de

%35 İndirimli

Merakla beklenen Türk Yapımı RPG Oyunu ‘Animal Rescuer’ Steam platformunda yayınlandı

2000’li yılların başında oyun severlerin büyük ilgi gösterdiği RPG türü tam bir çılgınlık niteliğindeydi. Türkiye’de RPG pazarına ilk giren oyunlar olan Knight Online, Metin 2 ve Silkroad Online birçok kullanıcının keyifle vakit geçirdiği oyunlar arasında yer almaktaydı.

İnternet cafelerin oldukça popüler olduğu o dönemlerde RPG oyun severler için bir oyundan daha fazlasını temsil etmekteydi. 2020 yılının sonlarına geldiğimiz bu dönem de beklenen oldu ve Türk yapımı RPG oyunu kullanıcılar ile buluştu. Animal Rescuer online oyun platformu steam’de yayınlanmaya başladı. Üstelik %35 gibi büyük bir fırsat ile kullanıcılara sunuluyor.

Animal Rescuer, temelinde bir açık dünya oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun genel yapısına bakacak olursak sistemi RPG ile birleştiren geliştirici geliştirici ekip, ortaya oldukça ilgi çekici bir yapım çıkarmış. Genel anlamda şirin hayvanlara yardımcı olmaya çalıştığımız bu oyunda verilen görevleri yerine getirmemiz gerekiyor.

Bunun yanında devasa savaşlara da katılmayı eksik etmeyin. Tek oyunculu oyunun Türkçe menü ve alt yazı desteği de yer alıyor. Animal Rescuer oyununun geliştiricileri, oyunun demo sürümünü de ücretsiz bir şekilde Steam’de yayınladılar.

Bu sayede Animal Rescuer’e bir şans vermeden önce Animal Rescuer’la ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyen oyuncular, önce bu demo sürüme rahatlıkla erişebiliyorlar. Oyunun beğenilmesi halinde de an itibarıyla 35 indirimli satılan oyuna, 16.25 TL ücret ile sahip olunabiliyor. Oyunun normal fiyatı ise 25 TL olarak belirlendi.

Türk geliştiriciler tarafından ortaya çıkarılan oyunun sistem gereksinimleri de birçok oyun sever için uygun durumda. 4. nesil Intel Core i5 işlemcinin, NVIDIA GeForce GTX 750 ekran kartının ve 8 GB RAM’in,  bulunduğu bilgisayarlar, bu oyunu en yüksek ayarlarda performans ile oynayabiliyorlar. Oyun, bilgisayarınıza yüklendiğinde ise toplam 9 GB yer kaplıyor.

Dilerseniz ”Apple Şirketi Önümüzdeki Senelerde Araba Çıkaracak” haberimize de BURADAN ulaşabilirsiniz.


8 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir