Ubisoft’dan Epicgames’e Diss Geldi!

Ubisoft’dan Epicgames’e Diss Geldi!

Ubisoft’dan Epicgames’e Diss Geldi!

Büyük Kampanya

Epicgames’den sonra Ubisoft’da birçok oyunu ücretsiz yapıyor.

14 Aralık’tan 19 Aralık tarihine kadar her gün bir oyunu ücretsiz olarak sunacağını söyleyen Ubisoft, bugün ücretsiz olan oyunu açıkladı. Ubisoft’un bugüne özel ücretsiz sunduğu oyun, normal fiyatı 179 TL olan Starlink: Battle for Atlas Digital Edition olarak belirlendi. Oyunu saat 16:00’a kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Korona virüs sebebiyle evimize kapanmış bir haldeyken oyun dünyası, yılbaşına tüm oyuncuları mutlu edecek bir şekilde hazırlanmaya başladı. Dünyanın en büyük oyun markalarından birisi olan Ubisoft, dün yaptığı açıklamada “Ubisoft’un Mutlu Tatiller Hediyesi” kampanyası altında 14 Aralık’tan 19 Aralık’a kadar her gün bir oyunu ücretsiz olarak sunacağını açıklamıştı.

Ubisoft bugün oyuncuların ücretsiz bir şekilde kütüphanelerine koyabilecekleri oyunu açıklandı. Firmanın dağıttığı ücretsiz oyun, normalde Ubisoft Store’da 179 TL’lik fiyata sahip olan Starlink: Battle for Atlas Digital Edition olarak karşımıza çıkıyor. Hemen giriş yaparak oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Ubisoft’un bugüne özel ücretsiz yaptığı oyun olarak duyurulan Starlink: Battle for Atlas Digital Edition, oldukça sağlam grafikleriyle ve büyülü dünyasıyla sizi Atlas yıldız sisteminin ortasına bırakıyor. Oyundaki hedef, nesli tükenmiş bir ırkın arkasında bıraktığı antik teknolojiyi kendi kötü amaçları için kullanacak Grax’ı durdurmak olacak. Oyun, sadece bilgisayar platformunda ücretsiz oldu. Oyunu bugün 16.00’ya kadar kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

Sistem gereksinimleri:

Minimum sistem gereksinimleri:
İşlemci: AMD FX 6350
Ekran kartı: AMD Radeon HD 7850 2 GB
RAM: 8 GB
İşletim sistemi: Windows 7 / 8 / 10
DirectX: 11

Maksimum sistem gereksinimleri:
İşlemci:  AMD FX 8350
Ekran kartı: AMD Radeon R9 290X 4 GB
RAM: 8 GB (Çift kanal)
İşletim sistemi: Windows 7 / 8 / 10
DirectX: 11


10 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir