Ultimate Epic Battle Simulator Oyunu Steam’de Ücretsiz!

Ultimate Epic Battle Simulator Oyunu Steam’de Ücretsiz!

Ultimate Epic Battle Simulator Oyunu Steam’de Ücretsiz!

Özellikle 2020 yılında Steam ve Epicgames arasında adeta kampanya savaşı çıkmıştı. İki şirkette birbirinden güzel indirimler ve promosyonlar ile kullanıcıların gönlünde taht kurmayı başardı. Steam platformundan yapılan son duyuru ile Ultimate Epic Battle Simulator isimli oyununda kısa süreli olarak ücretsiz sunulacağı belirtildi.

Oyun oldukça geniş kategori seçeneğine sahip. Oyunda askerlerle tavukları bile karşı karşıya getirebiliyorsunuz. Valve tarafından geliştirilen ve Epicgames ile kıyasıya bir rekabet içerisinde olan Steam platformu uzun bir aradan sonra tekrar kampanya başlattı. Steam, normal fiyatı 25 TL olan Ultimate Epic Battle Simulator isimli oyunu ücretsiz olarak dağıtıyor. İsteyen herkes 1 Şubat tarihine kadar bu oyunu kütüphanelerine ekleyebilecekler.

Ultimate Epic Battle Simulator oyunu 2017 senesinde Brilliant Game Studios tarafından piyasaya çıkarıldı. Oyun, adından da anlaşılacağı gibi bir simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Burada kendi kurallarınızı belirleyerek savaş meydanlarına çıkabiliyorsunuz. Oyunun en dikkat çeken kısmı ise her hangi bir sınırlamanın olmaması. İsterseniz bir grup romalı ile tavukları bile savaştırabiliyorsunuz. Aynı şekilde ortaçağda yaşamış bir grup asker ile de ikinci dünya savaşında ki askerleri savaştırabilirsiniz.

Ultimate Epic Battle Simulator oyununun en etkileyici yanlarından bir tanesi, kurduğunuz orduları yönetebiliyor olmanız. Fakat bu yönetme işlemini, farklı şekillerde yapmak mümkün. Bu kapsamda bir komutan olabilir ya da sıradan bir asker rolüne bürünüp, ordunuzla beraber savaşa dahil olabilirsiniz. Kullanıcıların Ultimate Epic Battle Simulator’le ilgili yorumlarına bakacak olursak, “Çok Olumlu” etiketini yapıştırdıklarını net bir şekilde görüyoruz. İşte bu oyuna artık Steam platformunda ücretsiz olarak sahip olabiliyorsunuz. Ancak Ultimate Epic Battle Simulator oyununun yalnızca 1 Şubat’a kadar ücretsiz olduğunu unutmamanız gerekiyor. Aksi halde tekrar 25 TL ücret ile almak zorunda kalabilirsiniz.

Dilerseniz ”Türk Telekom SEBA Teknolojisini Gerçek Kullanıcılarla Test Eden İlk Şirket Oldu” haberimize de BURADAN ulaşabilirsiniz


3 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir