WhatsApp Web’e Görüntülü ve Sesli Konuşma Özelliği Gelecek

WhatsApp Web’e Görüntülü ve Sesli Konuşma Özelliği Gelecek

WhatsApp Web’e Görüntülü ve Sesli Konuşma Özelliği Gelecek

WhatsApp günümüzün en popüler mesajlaşma uygulaması olarak lider konumunu sürdürmektedir. Kullananlar bilir, mesaj yazmaktan başka özellikleri de mevcut. Ücretsiz ve reklamsız olarak whatsapp üzerinden görüntülü ve sesli olarak konuşmak mümkün. Bu özellik senelerdir mobil uygulamasın da mevcut fakat web sürümün de sadece mesajlaşma bölümü kullanılmaktaydı. Yeni gelen haberlere göre whatsapp artık web sürümü ve masaüstü programın da da geçerli olmak kaydı ile görüntülü ve sesli konuşma özelliğini getireceği bilgisi verildi.

Çoğu kişinin beklediği bu özellik kullanıcılar tarafından olumlu karşılanacağa benziyor ve sabırsızlıkla bekliyoruz. Çünkü bazı zamanlar telefon yerine bilgisayar üzerinden de whatsapp kullanmak durumun da kalabiliyoruz herhangi bir fotoğrafı bilgisayarımıza indirmek veya bilgisayardan mesaj yazmak gibi fakat iş görüntülü veya sesli konuşmaya geldiğin de mecburen sadece telefondan kullanabiliyorduk yeni çıkacak özellik sayesin de whatsapp web ‘de bundan sonra görüntülü ve sesli konuşmaya izin verecek gibi duruyor.

2021 senesinin ilk çeyreğin de bu özelliğin geleceği konuşulmakta.

Saygıdeğer teknoloyi.com okuyucuları sizlere her zaman en güncel haberleri ve teknoloji sorunlarınıza destek vermeyi amaçladığımız bu yolda sürekli güncel olarak yolumuza devam ediyoruz, okuduğunuz için teşekkürler..


7 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir