Xiaomi Mi 11 Lite’ın Özellikleriyle İlgili Yeni Detaylar Belli Oldu

Xiaomi Mi 11 Lite’ın Özellikleriyle İlgili Yeni Detaylar Belli Oldu

Xiaomi Mi 11 Lite’ın Özellikleriyle İlgili Yeni Detaylar Belli Oldu

Uygun Fiyatlı Versiyon

Xiaomi Mi 11 çıktığı günden bugüne dek büyük ilgi gördü. Sahip olduğu özellikler ile kullanıcıları oldukça fazla memnun etti. Yeni çıkacak olan Xiaomi Mi 11 Lite’ın da ilk modelin daha uygun fiyatlı bir versiyonu olacağı belirtildi.  Xiaomi Mi 11 Lite almış olduğu sertifika ile 120 Hz ekran yenileme hızına ve 6 GB RAM sistemine sahip olacak. Lite serisinin Mart ayının sonlarına doğru piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Xiaomi şirketi, geçtiğimiz haftalarda Mi 11 model yeni akıllı telefonun lansmanını yapmış ve yakın zaman da Xiaomi Mi 11 Pro’yu tanıtacaklarını ifade etmişti. Sertifikasyon kurumu FCC’nin web sitesinde, Xiaomi’nin Mi 11 Lite adında yeni bir akıllı telefon modeline sertifika verildiği ortaya çıktı.

Xiaomi Mi 11 Lite akıllı telefon modeli, M2101K9AG seri numarasıyla yayımlandı. Web sitede yeni modelin numarası ve sertifikasıyla beraber, pil sistemi de dahil olmak üzere pekçok özelliği ortaya çıktı. Yeni Xiaomi Mi 11 Lite akıllı telefon modelinin, Android 11 ve MIUI 12 tabanlı olacağı tahmin ediliyor.

Sertifikada yer alan bazı bilgilere göre Xiaomi Mi 11 Lite modelinin bataryası, Zhuhai Cosmox Battery Co. Ltd. şirketi tarafından desteklenecek ve telefon, 33W hızlı şarj desteği ile sunulacak. Serinin bir önceki modeli olan Xiaomi Mi 10 Lite akıllı telefon modelinde 5G desteği sunan Snapdragon 765G sistemini kullanılırken, yeni model Mi 11 Lite telefonu da 4G destekli Snapdragon 732G kullanılacak olması  hayal kırıklığı yaratmaya başladı.

Xiaomi Mi 11 Lite’ın 6 GB RAM, 64 GB depolama alanı ve 6 GB RAM, 128 GB depolama alanı olmak üzere iki farklı donanım seçeneğiyle satışa sunulması bekleniyor. Dilerseniz sertifikada yer alan tüm özelliklere daha detaylı bakalım.

Xiaomi Mi 11’in Özellikleri:

-Ekran: 120Hz LCD
-İşlemci: Snapdragon 732G – 4G destekli
-RAM: 6 GB
-Depolama Alanı: 64 GB / 128 GB
-Batarya: 4150 mAh / 33W hızlı şarj desteği

Dilerseniz ”Yerli Kripto Para Borsası Paribu Çöktü!” haberimize de BURADAN ulaşabilirsiniz.


5 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir