Yeni Mercedes Benz S-Serisi Fiyatıyla Dudak Uçuklattı

Yeni Mercedes Benz S-Serisi Fiyatıyla Dudak Uçuklattı

Yeni Mercedes Benz S-Serisi Fiyatıyla Dudak Uçuklattı

Özellikleri Gibi Fiyatı da Yüksek

Yeni Mercedes Benz S-Serisi hakkında bilmeniz gereken tüm detayları sizler için hazırladık.

Bildiğiniz gibi Mercedes markası geçmişten günümüze kadar her zaman lüks segmentte boy gösteren otobilleri ile karşımıza çıktı. En son çıkan Mercedes Benz S serisi de diğer modeller gibi lüks özelliklere ve yüksek donanımlara sahip. Yeni seride aracın tamamen yenilendiği belirtildi. Fakat serinin özelliklerinden çok fiyatı konuşuldu. Dudak uçuklatan fiyatı ile satışa sunulan araç 3,0 litrelik dizel bir motora sahip. Bunun yanında yüksek konfor ve güvenli sürüş deneyimi sunuyor.

Bir sürücünün sahip olmak istediği tüm özellikleri içinde barındıran Mecedes-Benz, geçtiğimiz sene içerisinde markanın en prestijli modellerinden birisi olan S-Serisi’nde yeniliğe gitmişti. Baştan sona yenilenen ve birçok teknolojik donanıma sahip olan Mercedes-Benz S-Serisi, nihayet ülkemizde de satışa sunuldu. Türkiye’ye gelen Mercedes Benz modelleri arasında S 400 d 4MATIC L yer alıyor. 3.0 litrelik dizel motora ve 330 beygire güce sahip olan bu model, son derece lüks olmanın yanı sıra ilgi çekici bir performans gösteriyor. Mercedes-Benz, hem sürüş deneyimini yükseltmek hem de sürüşü daha güvenilir bir hale getirebilmek adına S-Serisi’ne birçok teknolojik özellik getirmiş.

Otomobil devi Mercedes Benz, MBUX (Mercedes-Benz Kullanıcı Deneyimi) sistemi altında, oldukça büyük bir multimedya ekranı ve dijital gösterge paneli ile tamamen sürücü odaklı bir sürüş deneyimi vaat ediyor. Otomobil aynı zamanda sahip olduğu Energizing konfor sistemleri sayesinde hem sürücüye hem de yolculara oldukça konforlu bir yolculuk sağlıyor.

S 400 d 4MATIC L konfor sistemlerine bir göz atacak olursak;

  • Aktif ambiyans aydınlatması
  • Kapsamlı koltuk ayarı
  • 4 yönlü sırt desteği
  • Masaj modları önemli özellikleri arasında yer alıyor.

Mercedes-Benz Serisinde en çok ön plana çıkan donanımlardan biri de E-ACTIVE BODY CONTROL sistemidir. Araç, bu harika özellik sayesinde süspansiyon sistemini kullanarak otomobil gövdesini yükseltebiliyor. Bu özellik, otomobil engebeli yollara girdiğinde, arazide kullanıldığında veya yan taraftan darbe aldığında gövdeyi korumak için otomatik olarak aktif oluyor. S 400 D4MATIC L modeli, tam 3,0 litrelik bir motora sahip. 330 beygir güç üretebilen bu canavar, 100 kilometrede ortalama 8,0 litre yakıt tüketimine sahip. Aracın Türkiye fiyatı, 3.713.500 TL olarak belirlendi.


7 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir