Zoom Artık Türkçe Destek Veriyor!

Zoom Artık Türkçe Destek Veriyor!

Zoom Artık Türkçe Destek Veriyor!

7 Gün 24 Saat Destek

Zoom uygulaması gelen yoğun talepler sonrasında Türkçe müşteri desteği vereceğini açıkladı.

Özellikle pandemi sürecinde hayatımıza giren ve birçok şirketin toplantı amaçlı kullandığı Zoom uygulamasında yeni bir dönem başladı. Zoom kullanıcıları bundan sonra uygulamadan Türkçe müşteri desteği alabilecekler. Zoom Türkiye’nin temsilciliğini üstlenen Etgi Grup, Türkçe destek hizmetinden 7 gün 24 saat boyunca yararlanılabileceğini söylüyor. Bu sayede ülkemizdeki Zoom kullanıcılarına daha kaliteli bir hizmet sunulmuş olacak.

Etgi Grup Genel Müdürü Bilgin Yazar’ın yaptığı açıklamada, Zoom’u Türkiye’de yurt dışı ile de aynı ücreti sunduklarını, bundan sonra da Türkçe olarak kolay bir şekilde destek alabileceklerini söylüyor. Zoom’un popülerliğinin corona virüs sürecinde çok daha arttığını söyleyen Yazar, uygulamanın tam entegre video iletişim sistemi haline geldiğini ve kullanıcılara eşsiz özellikler sunulduğunu belirtiyor.

Zoom uygulaması ile ilgili herhangi bir problem yaşayan ya da kurumsal çözüm talebi olan kişiler, bundan sonra Etgi Grup ile iletişime geçebilecekler. Tüketicilere her konu da hizmet vereceklerini söyleyen Genel Müdür Bilgin Yazar, bu sayede ülkemizde verilen hizmetin kalitesinin oldukça artacağını ifade ediyor. Zoom attığı bu adım ile, Türkiye’deki kurumsal kullanıcılara daha iyi bir hizmet sunacak gibi görünüyor.

Etgi Grup’u bilmiyor olabilirsiniz fakat bu şirket, özellikle de uzaktan eğitim ve video iletişim sistemleri alanında çalışan küresel çapta bir marka diyebiliriz. Birçok yazılıma sahip olan Etgi Grup, Zoom’un alt yapısını kullanan bir başka uzaktan eğitim uygulaması olan Vedubox‘ın da geliştiricisi konumunda yer alıyor.

Diler seniz ”Kodlama Bilmeden PC ve Mobil Oyun Yapmak İster Misiniz?” Haberimizi de İnceleyebilirsiniz. HABERE GİT!


8 Beğen

Yapılan Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir